Klacht: Voor gek verklaard

N.Janse op 26 april 2019 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 26 april 2019

Een klant heeft een prijzig horloge gekocht bij Lucardi, maar ervaart problemen met de stalen band die continu piept. Bij het melden van deze klacht in de winkel voelde de klant zich niet serieus genomen en werd onvriendelijk behandeld door een werknemer. In tegenstelling tot deze ervaring ontving de klant bij een andere juwelier wel een vriendelijke service.

Mijn Klacht:

Een paar weken geleden een redelijk prijzig horloge gekocht voor mijn vriend. Hij draagt hem nu en de stalen band piept continu, wij zijn in de winkel voor gek verklaard. De laatste keer snauwde een werknemer ook al naar een klant. Dat kan toch niet? Wij zijn vervolgens bij een echte juwelier wel vriendelijk te woord gestaan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer het personeel je vriendelijk behandeld en ook met een oplossing komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM