Klacht: geld terug garantie

[email protected] op 25 januari 2015 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has resolved this complaint
Klacht opgelost op 25 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

klant gevraagd om als de mail nog niet in behandeling genomen is of is opgelost de klacht te mailen naar de klantenservice.

Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Opgelost
Datum 25 januari 2015

Een klant van Lucardi kocht een jasseron ketting en wilde deze ruilen voor een zilveren variant, maar twijfelde na de poetsbeurt van de ketting. Toen de klant terugkeerde om de ketting te retourneren, werd haar verteld dat er op dat moment onvoldoende geld in kas was om de transactie te verwerken. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb een jasseron ketting van 100 euro gekocht. Een paar dagen daarvoor had ik een stalen armband gekocht die ik bij nader inzien graag wilde ruilen voor de zilveren jasseron kettin Ik betaalde het restbedrag van 75 euro. De verkoopster vond dat het zilver er niet zo mooi uitzag en vroeg een collega om de ketting te poetsen. De ketting zag er na de poetsbeurt nog niet echt mooi uit, daarom zei de verkoopster dat ze een nieuwe ging bestellen. Thuis gekomen en een nachtje nadenken dacht ik: ik doe de ketting niet. Ben bang dat hij toch gauw lelijk wordt, want ik had het voorbeeld gezien in de winkel. Andere dag weer terug gegaan. Tot mijn verbazing zeggen de verkopers dat ik later maar terug moet komen omdat ze nu niet genoeg geld in kas hadden om te wisselen. Voor mij had een dame betaald met een briefje van vijftig! En en zat zeker nog wel 150 euro aan papiergeld en los geld in de kassa. Ik vind dit geen manier. Ik ben mijn geld nu kwijt, heb geen ketting! Ik heb een afspraak gemaakt dat ik a.s.woensdag in de namiddag mijn 75 euro op ga halen. Er werd mij verzekerd dat ze daar dan rekening mee houden zodat ik het dan mag ophalen! Ik vind dit geen nette behandeling. Het is toch logisch dat als je zo’n ketting ziet, niet meer durft.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn 75 euro terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Lucardi over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Lucardi in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Lucardi een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Lucardi

Heeft op 25 juni 2015 om 14:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant gevraagd om als de mail nog niet in behandeling genomen is of is opgelost de klacht te mailen naar de klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM