Klacht: Armband na 4 maanden versleten

Janneke1995 op 28 juli 2020 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 28 juli 2020

Een klant van Lucardi meldt dat de tekst op een armband na vier maanden gebruik vervaagd is en niet meer leesbaar is. Ondanks vier eerdere klachten heeft de klant geen oplossing ontvangen en vraagt nu om hulp.

Mijn Klacht:

Beste LS,

Vorig jaar heb ik een armbandje gekregen met een leuke tekst. Na vier maanden werd de tekst al vaak en nu kan je het graveerde helemaal niet meer zien. Hier heb ik al 4x een klacht voor ingediend, zonder resultaat. Ik hoop dat u mij hierbij kunt helpen.

Gewenste Oplossing:

Een nieuw armbandje ter waarde van 49,95.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Janneke1995
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM