Klacht: Geen levering van koffiemachine en geen terugbetaling

dirk4 op 20 april 2026 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 20 april 2026

Een klant heeft op 23 december 2025 een koffiemachine besteld via de Lidl webshop, maar deze is nog niet geleverd. Tevens is er een verzoek ingediend voor terugbetaling van het betaalde bedrag, maar hierop wordt niet gereageerd. De communicatie verloopt via een Engelstalige chatbot, wat als onhandig wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Op 23 december 2025 heb ik een koffiemachine besteld via de Lidl webshop, maar ik heb deze nog steeds niet ontvangen. Daarnaast heb ik verzocht om mijn betaalde bedrag terug te krijgen, maar hier wordt geen gehoor aan gegeven. Alle communicatie verloopt via een chatbot in het Engels, waar ik weinig mee kan en de antwoorden zijn niet behulpzaam.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om het door mij betaalde bedrag terug te krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Lidl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidl

Alle klachten die gemeld zijn door dirk4
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer