Mijn Klacht:
Ons gezin heeft geen oog dicht gedaan. Zonder ons te waarschuwen heeft Liander hele nacht gewerkt op de Raamgracht in Amsterdam. Wij wonen daar vlak aan de overkant.
Gewenste Oplossing:
nacht 12 op 13 april
BrittaV op 13 april 2017 over Liander in de categorie Energieleveranciers
Geachte heer/mevrouw BrittaV, Ik heb helaas geen reactie van u mogen ontvangen. Ik sluit uw klacht hiermee. Wilt u toch nog contact met ons? Dan kunt u ons bereiken op telefoonnummer 088 542 64 44 (lokaal tarief). U kunt ons...
Een gezin heeft hinder ondervonden van geluidsoverlast door nachtelijke werkzaamheden van Liander op de Raamgracht in Amsterdam, zonder voorafgaande waarschuwing. Dit heeft geleid tot een slechte nachtrust voor de bewoners. De klacht is inmiddels opgelost.
Ons gezin heeft geen oog dicht gedaan. Zonder ons te waarschuwen heeft Liander hele nacht gewerkt op de Raamgracht in Amsterdam. Wij wonen daar vlak aan de overkant.
nacht 12 op 13 april
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Liander
Bericht van Robin van Klacht.nl
9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Liander in behandeling genomen
Bericht van
9 jaren geleden - Op het moment dat het ingeplande werkzaamheden betreft , worden deze aangekondigd bij de bewoners en overdag uitgevoerd. Onverwachte werkzaamheden kunnen in de nacht gebeuren en kunnen niet aangekondigd worden. Wij hebben het voor u nagekeken, maar Liander heeft vannacht geen werkzaamheden op de Raamgracht uitgevoerd. Webcare team Liander.
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Liander een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 30 april 2017 om 10:08 geantwoord
Geachte heer/mevrouw BrittaV,
Ik heb helaas geen reactie van u mogen ontvangen. Ik sluit uw klacht hiermee.
Wilt u toch nog contact met ons? Dan kunt u ons bereiken op telefoonnummer 088 542 64 44 (lokaal tarief). U kunt ons ook een bereiken door een e-mail te sturen naar [email protected].
Met vriendelijke groet,
Liander Team Webcare
Tip van onze consumentenexpert
Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.