Klacht: geen stroom

Gerard Zonneveld op 11 oktober 2022 over Liander in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Liander
Status Open
Datum 11 oktober 2022

Gerard Zonneveld van De Stoete in Aalsmeer meldt dat zijn bedrijf een uur zonder stroom heeft gezeten zonder voorafgaande informatie van Liander. Dit heeft geleid tot verlies van productietijd en verkoopmogelijkheden. Hij vraagt naar de mogelijkheden voor compensatie voor het ongemak.

Mijn Klacht:

Gisten heeft mijn bedrijf aan de Punterstraat in Aalsmeer een uur zonder stroom gezeten. Wij zijn hier niet van tevoren over ingelicht. dit vind ik een zeer kwalijke zaak. mijn bedrijf medewerkers hebben een uur niets kunnen bereiden en verkopen. Graag vraag ik naar de mogelijkheden voor een compensatie.

Gerard Zonneveld ( De Stoete)

Gewenste Oplossing:

compensatie

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Liander

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Liander nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gerard Zonneveld
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie