Klacht: Stelletje idioten bij Lebara

Rene Gleijm op 01 oktober 2022 over lebara in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf lebara
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 1 oktober 2022

Een klant van Lebara ervaart problemen na een recente upgrade, waarbij de oude app niet meer functioneert en het downloaden van de nieuwe app niet lukt. Ondanks dat de klant al meer dan zeven jaar bij Lebara is, blijkt het telefoonnummer niet in het systeem te staan. Daarnaast is er zonder toestemming een Bonus-abonnement geactiveerd, wat leidt tot verwarring over de resterende dagen en kosten. De klant meldt lange wachttijden bij de klantenservice.

Mijn Klacht:

Woon in Spanje en begin deze maand was er een upgrade, waardoor Lebara in de nacht eruit lag. Werd keurig geïnformeerd. Oude app werkt niet meer, downloaden nieuwe app lukt niet. Klantenservice gebeld, werd toen nog snel te woord gestaan. Werd mij verteld nummer staat niet in de computer !!! Al ruim 7 jaar klant. Na 1 dag hersteld en kan nieuwe app gebruiken. Aangezien ik weinig bel en internet vnl via WIFI thuis gebruik, werd restant naar volgende periode geschoven. Na de upgrade had ik ineens een Bonus-abonnement, nooit om gevraagd, waar ook om de 4 weken geld van mijn account gehaald zou worden. Terwijl op de app staat dat er nog ruim 2600(!!!!) dagen op staat. Kan het die idioten maar niet duidelijk maken. Wsl veel klachten want Klantenservice via telefoon duurt meer dan 1 uur, via Messenger en mail wordt pas na ruim 1 dag gereageerd. Inmiddels van ellende maar overgestapt op andere provider.

Gewenste Oplossing:

Vervang personeel....

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over lebara

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over lebara nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rene Gleijm
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie