Klacht: Kwantum verzet/ canceld zonder toestemming tapijtlegafspraak

Sterrehijlkema op 28 november 2017 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Kwantum klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 28 november 2017

Een klant van Kwantum heeft een klacht ingediend over het verzetten van een tapijtlegafspraak zonder haar toestemming. De klant had speciaal vrij genomen voor de afspraak, die door een medewerker is gewijzigd, wat tot frustratie heeft geleid. Ze vraagt om een oplossing, aangezien ze de komende maanden geen andere mogelijkheden heeft om thuis te zijn.

Mijn Klacht:

Beste,

Graag stuur ik een officiële klacht. Morgen zou mijn tapijt worden gelegd maar deze afspraak is zonder mijn goedkeuren of verzoek verplaatst. Ik ben zeer boos en ontevreden. Ik heb speciaal vrij genomen voor deze dag dus dit is zeer lastig in te plannen.

Graag zie ik een oplossing van uw kant hiervoor. Ik heb geen mogelijkheid vrij te plannen de komende maanden. Morgen is de enige mogelijkheid voor mij om thuis te zijn en ik heb nogmaals de afspraak niet gecanceld of verplaatst zelf. Dit is door ene Linda gedaan zonder mijn verzoek.

Ik hoor graag van u,

Sterre hijlkema

Gewenste Oplossing:

Morgen 29 nov wordt het tapijt volgens afspraak gelegd en er komt een ruime tegemoetkoming voor het gedoe

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM