Klacht: Te smalle doorgang

J Koops op 11 juli 2014 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status In behandeling
Datum 11 juli 2014

Een klant van Kruidvat ervaart problemen met de smalle doorgangen in de winkel, waardoor het moeilijk is om met een tweelingkinderwagen te navigeren. Dit leidt tot frustratie, omdat de klant vaak anderen moet vragen om ruimte te maken en daardoor niet in staat is om de volledige winkel te verkennen. De klant hoopt dat het bedrijf deze situatie kan verbeteren.

Mijn Klacht:

Goedemiddag.
Vandaag naar de kruitvat geweest om luiers en luierdoekjes te halen die mij zeer goed bevallen. Maar tot mijn grote ergernis kon ik de winkel WEER nauwelijks door met me TWEELINGkinderwagen. Moet alles aan de kant zetten of ik moet altijd mensen vragen om aan de kant te gaan. Na hele omwegen kom ik dan eindelijke achter in de winkel waar ik moet zijn. Maar kijk nooit na de rest van de aanbiedingen omdat ik daar niet bij kan.
Ik was er vandaag helemaal klaar mee vandaar deze klacht en ik hoop dat jullie er wat aan kunnen doen!

Gewenste Oplossing:

Wanneer de voorraad, reclame/aanbiedingen niet meer in de gangpaden staan, maar in de stellingen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Kruidvat in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM