Klacht: Waardeloze klantenservice KPN Thuis

Morad123 op 27 oktober 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 27 oktober 2020

Op 21 oktober heeft de klant telefonisch internet en tv aangevraagd, met een verwachte aansluiting op 30 oktober. Echter, op 26 oktober ontving de klant een verwarrend bericht over een nieuwe aanvraag met een aansluitdatum van 6 november en een monteursafspraak op 9 november. Na contact met de klantenservice bleek dat de aanvraag was uitgevallen en handmatig opnieuw ingediend moest worden, wat leidde tot frustratie bij de klant over de gang van zaken.

Mijn Klacht:

Op 21 oktober heb ik telefonisch internet en tv aangevraagd. Ik heb ook meteen mijn mobiele abonnement omgezet. Mij werd telefonisch vertelt dat de aansluiting op 30 oktober kon worden gerealiseerd. Tot mijn verbazing kreeg ik op 26 oktober een bericht dat ik per die dag een abonnement had aangevraagd met als gewenste aansluitdatum per 6/11 en vervolgens een mailtje met een afspraak voor een monteur op 9/11.

Ik vond het een raar mailtje en niet conform afspraak dus ik heb contact opgenomen met de klantenservice. Die wisten mij te vertellen dat mijn aanvraag was uitgevallen en handmatig opnieuw ingediend moest worden. Ik heb toen aangegeven dat ik daar als klant niet de dupe van wil zijn en vroeg of mijn aansluiting vervroegd kon worden naar de datum zoals initieel afgesproken. Dat kon niet en de medewerkers konden niets voor mij doen. De medewerker kon een aanvraag doen voor een dongel maar alleen als ik kon bewijzen dat mij de datum van 30 oktober is bevestigd op schrift. Hele rare gang van zaken maar goed.

Vervolgens heb ik een klacht ingediend via de chat. De medewerker aan de chat kon mij wel helpen. Hij had de oude aanvraag geannuleerd en een nieuwe opgevoerd. De aansluitdatum zou vervroegd worden naar 2 november. Eind goed al goed zou je zeggen. Echter moest er ook een nieuwe afspraak voor een monteur gemaakt worden en dat kon dan pas van 10-11. Nog later dus. Uiteindelijk dus slechter af dus. En ook daar kon niemand meer iets aan veranderen.

Ik heb gevraagd alles op te zeggen bij KPN. Dat werd dan wel heel snel geregeld.

Gewenste Oplossing:

Als ik meteen een internetaansluiting heb. Ik werk nu met een hotspotje vanuit huis.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie