Klacht: Digitenne niet werken gekregen (3 weken)

dderoode op 15 augustus 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 15 augustus 2020

Een klant van KPN heeft gedurende een jaar betaald voor Digitenne om tijdens de vakantie televisie te kunnen kijken. Na drie weken zonder werkende service is de klant teleurgesteld dat het probleem niet is opgelost.

Mijn Klacht:

Het geheel jaar betaal ik Digitenne om in de vakantie TV te hebben. Dat is een keuze, maar als he dan vervolgens ook niet meer werkend gemaakt kan worden…..

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn kosten van het gehele jaar worden terugbetaald en het abonnement wordt gestopt. En al mij persoonlijke gegevens bij KPN zijn gewist.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie