50 pakjes Rodi lamshart besteld bij Jumbo en opgehaald bij een Pick Up point. De pakjes waren verdeeld in verschillende kratten met de deksels op kieren, was die dag erg warm en in de ruimte ook erg warm van temperatuur.
De... Lees meer
Vandaag zijn mijn boodschappen bezorgd. Alleen niet alle producten die ik had besteld werden bezorgd.
Ik hoor graag van u Lees meer
Van de week deze gekocht alleen is het alleen yoghurt zonder stukjes perzik!! Lees meer
Hallo
Ik kocht iedere dag coburger ham bij jullie,lekker dun gesneden
En nu ligt het al verpakt klaar en is niet te eten ,veel te dik gesneden.
Ik hoor van heel veel mensen deze klacht.
Ik ben nu genoodzaakt om naar een andere... Lees meer
Op de verpakking staat Corned beef.
Als je de smaak vergelijkt met echte corned beef slaat Jumbo de plank echt mis.
Dit smakeloze product mag die naam echt niet dragen. Ik spreek wel uit ervaring.
Ik ben 5 jaar lid geweest van smaak/proefpennel... Lees meer
Al een geruime tijd bestel ik mijn boodschappen bij de jumbo pick up point, Er wordt gemeld dat ik mijn boodschappen tot 00:00 kan aan passe n. Maar nu is het mij al een paar keer gebeurt dat mijn bestelling... Lees meer
22 November 2016
Ik heb mijn boodschappen gedaan vorige week woensdag in de Jumbo in brouwhuis in... Lees meer
Al jaren doe ik mij boodschappen bij Jumbo Nuth,maar de laatste tijd klopt er iets niet met het vers vlees.Gisteren kon ik het gehakt weer weggooien.Nadat ik het uit de diepvries had gepakt en ontdooit was,stonk het behoorlijk.Datzelfde heb ik... Lees meer
Sinds een tijdje maken wij gebruik van een pick.up point. In Winterswijk.
Helaas is er zo goed als iedere keer wel iets wat ontbreekt terwijl het artikel wel op de digitale kassabon staat en dus is afgerekend.
Ook wat betreft inname van... Lees meer
bij aankoop van 2 st spellen 15 euro retour binnen 4 weken
nog steeds niet gehad ondanks opsturen van bon
awc verhoeven rek rabo nl84rabo0121707547 Lees meer