Klacht: Ten onrechte blokkade

Sharelski op 22 september 2020 over ING in de categorie Banken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ING has resolved this complaint
Klacht opgelost op 23 september 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Sharelski, Wat een nare situatie waar je in terecht bent gekomen. Ik wil je vragen om hierover contact op te nemen met onze afdeling Fraude zodat je een helder antwoord op je vragen krijgt. Je kunt hiervoor rechtstreeks telefonisch...

Bedrijf ING
Categorie Banken
Status Opgelost
Datum 22 september 2020

Een klant van ING heeft onterecht een blokkade op zijn rekeningen ervaren van 26 augustus tot en met 7 september. Dit gebeurde nadat er een dubbele rekeningnummeruitgifte had plaatsgevonden voor de kinderrekening van zijn zoon, wat leidde tot een aanzienlijke storting. Ondanks herhaaldelijk contact met de bank en andere betrokken partijen, kreeg de klant geen adequate reactie op zijn situatie.

Mijn Klacht:

Ik ben op 26 augustus tot en met 7 september onterecht geblokeerd geweest. Wat bleek dat toen ik mijn zoon zijn kinder rekening aan had gevraagd De ING dit rekening nummer dubbel heeft uitgegeven!!! er werdt ruim 3 ton erop gestort nou vol ongeloof heb ik geld naar me eigen rekening gestuurd omdat ik het niet geloofde. Nadat ik dat heb gedaan belde ik me begeleider en zei wat er aan de hand was. Ze zei meteen raak niks meer aan ik ben onderweg, toen ze hier eenmaal was 1 uur later bleek dat ing al me rekeningen had geblokeerd ivm verdenking op F Toen heb ik vanaf het begin al contact gezocht met de partij die dit geld had overgemaakt die gaf achteraf aan dat ze dachten dat het om spam-mail ging. Ik heb uren telefoons plat gebeld en gemaild geen reactie. ik ben samen met me begeleider met het bewijs van de KS notarissen geweest om te laten zien dat mvr Zelf geen typ fout heeft gemaakt MAAR de ING DUBBEL een rekening heeft vrijgegeven waardoor dit kon gebeuren nou heeft niemand mij geholpen om aan mijn centen te komen om te eten met me kinderen ik moest het allemaal uitzoeken er werdt alleen gevraagd waarom stuur je geld naar je zelf
.. ja wie zou dat niet doen mvr neemt u me in de maling ofzo ? niemand kon wat voor me doen ondanks al het bewijs die voor hun neus lag. 7 september op me zoon zn verjaardag werdt mijn rekening gedeblokeerd van de ing alsof er niks was gebeurd zegt een collega nog dood leuk u kunt nou een taartje kopen voor je zoon IK ZAG ALLEEN ROOD .! He. ik kreeg geen uitleg geen sorry niks .Ondertussen was mijn Sns bank die geblokeerd werdt vanwege 4000 euro ook opgeheven en boden hun zelf 2 x excuus aan omdat ik neer werdt gezet als F . terwijl dat niet zo was .Het ging om een bedrag van ruim 318 duizend euro in totaal die werdt gestort op me zoon zijn rekening .

4000 euro daarvan op me sns is er af ivm incassos .en opestaande rek heb k de rest eraf gehaald . Ik was boos.

1 als mevrouw zelf een typ fout had gemaakt had ing gezegt we kunnen niks voor u betekenen is uw eigen schuld.

2 ing heeft deze absurte fout gemaakt en ben IK als f neergezet omdat ik geld probeerde over te maken op me eigen rekening wat duidelijk uit paniek was wie zou dat niet doen?. Daarom heet het ook Mijn rekening

3 ik ben het niet eens met hoe alles is gelopen want zelf op terugstorting staat als omschrijving F .

Gewenste Oplossing:

De 4.000 euro die nog betaald moet worden moet via ing te vergoeden zijn voor de client van de notarris .de fout ligt bij jullie als de ing nooit een dubbele rekening had vrijgegeven aan zowel mijn zoon de client van de notarrissen was dit nooit gebeurd.! Dat is de oplossing Mevrouw had GEEN typ fout gemaakt Daarnaast kan dit niet in 1 x terug betalen als dat het geval is en van me verwacht wordt ben ik er niet mee eens.!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar ING over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door ING in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat ING een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

ING

Heeft op 23 september 2020 om 11:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Sharelski,

Wat een nare situatie waar je in terecht bent gekomen. Ik wil je vragen om hierover contact op te nemen met onze afdeling Fraude zodat je een helder antwoord op je vragen krijgt.

Je kunt hiervoor rechtstreeks telefonisch contact opnemen via dit nummer 058 29 52 111. Bereikbaar op maandag tot en met vrijdag van 08:00 – 21:00 en op zaterdag van 09:00 – 17:00.

Vriendelijke groet,

Yvonne
ING Webcare

Alle klachten die gemeld zijn door Sharelski
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM