Hieronder kunt u zien welke klachten, complimenten en suggesties er over i want that musthave.nl zijn gemeld. Lees meer >
Hoe kan ik een klacht over i want that musthave.nl melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met i want that musthave.nl? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij i want that musthave.nl, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van i want that musthave.nl contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe dien ik een klacht in bij i want that musthave.nl?
U kunt een klacht over i want that musthave.nl indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor i want that musthave.nl.
Hoeveel klachten zijn er over i want that musthave.nl?
Op Klacht.nl zijn in totaal 42 klachten over i want that musthave.nl ingediend. De meest voorkomende klachten gaan over Internetshops - Kleding.
Lost i want that musthave.nl klachten op?
Van de klachten over i want that musthave.nl wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering.
Wat zijn de meeste klachten over i want that musthave.nl?
De meest voorkomende klachten over i want that musthave.nl gaan over Internetshops - Kleding.
Hoe neem ik contact op met i want that musthave.nl?
U kunt contact opnemen met i want that musthave.nl door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Wat is de beoordeling van i want that musthave.nl?
i want that musthave.nl heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 7 beoordelingen.
Is i want that musthave.nl betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft i want that musthave.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10 uit 7 beoordelingen en een oplospercentage van 0% over 42 klachten. Of i want that musthave.nl betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Hoe krijg ik mijn geld terug van i want that musthave.nl?
Bij online aankopen bij i want that musthave.nl heeft u 14 dagen bedenktijd. Na retournering moet i want that musthave.nl binnen 14 dagen terugbetalen. Gebeurt dit niet? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling. Betaalde u met creditcard of PayPal? Overweeg een chargeback. Dien ook een klacht in via Klacht.nl.
Ik heb na vele mailtjes, nog steeds geen horloge ontvangen en wacht nu al 2 maanden op mijn horloge.
Het is toch te gek voor woorden, dat je als je besteld en netjes betaald, hun gewoon niet het artikel leveren. Lees meer
Ik heb op 5 oktober een horloge besteld bij Iwantthatmusthave.nl ik heb dat horloge nog steeds niet ontvangen, dus ik stuurde een email als bevestiging of alles goed is gegaan. Op de site staat dat ze binnen 48 antwoorden, maar... Lees meer
Nooit dat ik hier nog ga bestellen. Ik raad het NIEMAND aan. Wat duren hun lang met hun bestellingen zeg. Ik ben al 2 weken aan het wachten, heb geen bericht of iets gekregen met mevrouw uw bestelling komt iets... Lees meer
Ik heb 9 dagen geleden (op een zondagavond) een goodiebag besteld via iwtm.nl. Ik was, met nadruk op was, enorm enthousiast over deze goodiebag en citytrip actie. Nu, 9 dagen later, heb ik nog steeds geen pakketje binnen.. Tevens... Lees meer
Openstaande vordering, BELANGRIJK!
Geachte mevrouw/heer.
In de bijgevoegde factuur verwijzen wij u naar de eerder ontvangen herinnering(en). Wij stellen u hierbij
de gelegenheid om het verschuldigde bedrag van €93,50 met rente binnen 14 dagen te voldoen op
ons IBAN-rekeningnummer NL50ABNA0471467210 t.n.v. St. Derdengeleden... Lees meer
Openstaande vordering, BELANGRIJK!
Geachte mevrouw/heer.
In de bijgevoegde factuur verwijzen wij u naar de eerder ontvangen herinnering(en). Wij stellen u hierbij
de gelegenheid om het verschuldigde bedrag van €93,50 met rente binnen 14 dagen te voldoen op
ons IBAN-rekeningnummer NL50ABNA0471467210 t.n.v. St. Derdengeleden... Lees meer
omdat er zelf op TLC reclame werd gemaakt over '' i want that musthave'' dacht ik dat het veilig was om te bestellen, MAAR DUS NIET!!!!
een jas besteld van 39.95 op 5-01-2015 kwam pas binnen OP 10-01-2015 terwijl ze beloven... Lees meer
Voor mijn dochter heb ik 10 maart een tas besteld via de site van Iwantthatmusthave en meteen met VISA betaald.
Na drie weken heb ik een mail gestuurd met de vraag waar het artikel bleef, daags daarop een antwoord met de... Lees meer
Ik heb een tas besteld via iwantthatmusthave.nl
De levertijd duurde wat langer dan beloofd maar ontving mijn tas
Uiteindelijk wel in goede staat in eind februari. Helaas was ik niet tevreden over mijn tas en heb de tas geroutineerd op... Lees meer
Ik heb op 3 februari een t-shirt besteld op iwantthatmusthave.nl. Ik had gelezen dat het t-shirt binnen 10 dagen binnen zou hebben. Hier ging ik dus ook van uit. Nu duurt het al meer dan een maand. Ik heb al... Lees meer