Klacht: Geen status update over computer in herstel

AraceliLuque op 09 december 2018 over HP in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HP
Status Open
Datum 9 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Mijn computer (Spectre 13) is op 30 oktober binnengebracht voor herstel. De beloofde duur was 2 weken. Inmiddels is die tijd al ruim overschreden en heb ik al verscheidene keren contact opgenomen met HP met als doel meer te weten te komen over de status van herstel. De klantenservice noteert alleen maar gevens en beloofd dat de reparatie-afdeling binnen de 48 uren contact opneemt. Dit is nooit gebeurt. Deze situatie lijkt niet te verbeteren en is verrevan de dienst die ze beloven in geval van herstel.

Gewenste Oplossing:

Ik wens te weten te komen wat er precies aan de hand is met mijn computer en wanneer ik die opnieuw in perfecte staat kan ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HP

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HP nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM