Klacht: telkens kapotte tegels

f schoonen op 20 november 2018 over Hornbach in de categorie Bouwmarkten

Hornbach klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Hornbach has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 23 november 2018
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Hornbach
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 20 november 2018

Een klant heeft herhaaldelijk tegels besteld bij Hornbach, maar ontving twee keer kapotte tegels. Hierdoor is de badkamer al acht weken niet afgemaakt, en de klant vraagt zich af of de situatie met de tegels nog opgelost kan worden. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

al 2 x tegels bestelt en worden stuk meegegeven zit nu al 8 weken met een badkamer die niet verder afgemaakt kan worden vraag met ook af of dit nog goed kan komen met de tegels

Gewenste Oplossing:

ben verlopig helemaal niet tevreden ik ben volop in de bouw haal alles bij Hornbach kom er bijna dagelijks maar hier wordt niks voor opgelost vind dat Hornbach een compecatie kan gaan bieden voor dit

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hornbach over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hornbach in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hornbach een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hornbach

Heeft op 23 november 2018 om 12:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM