Klacht: retour geven artikel

bodekerken op 29 juli 2014 over Hornbach in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hornbach has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Deze klacht is telefonisch afgehandeld

Bedrijf Hornbach
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 29 juli 2014

Een klant van Hornbach heeft moeite met het retourneren van een ongeopend Velux rolgordijn, omdat de balie medewerkster aangeeft dat dit niet mogelijk is. De klant was niet op de hoogte van dit retourbeleid en wijst op een ongelijkheid, aangezien een andere klant wel geld terugkreeg voor een foutieve bestelling zonder de artikelen bij zich. De klant is teleurgesteld over de situatie, vooral gezien het bedrag van 147 euro.

Mijn Klacht:

een besteld artikel retour geven kan niet zegt de balie medewerkster.
alleen daar ben ik niet van op de hoogte. heeft mij niemand verteld en staat ook niet op mijn rekening.
ik heb meerdere Velux gordijnen besteld en allemaal gemonteerd.
op een na. doordat ik drie ramen op zolder heb ben ik er van uit gegaan dat ze alle drie het zelfde zijn. dus niet nummer drie is anders.
ik heb nu een ongeopende doos velux rolgordijn liggen die niet past en die ik niet mag ruilen. omdat het niet in jullie ass. zit.
we praten hier over 147 euro. daarbij krijg ik mee, dat een klant voor mij aan de beurt, gewoon geld terug krijgt omdat ze twee dagen geleden de verkeerde betonblokken hebben aangeslagen aan de kassa.
10 cm in plaats van 7 cm. en… hij heeft de stenen niet bij zich. knap dat dat wel wordt geregeld. Ik had mijn gordijn wel bij me.
de medewerker aan de deko kon ook niks voor me betekenen nam nog niet eens de moeite om met de leverancier te bellen of evt. geruild kan worden.

Gewenste Oplossing:

het verkeerde gordijn retour geven en het goede bestellen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hornbach over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hornbach in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hornbach een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Hornbach

11 jaren geleden - Aan klant is een email verzonden

Hornbach

Heeft op 29 juli 2014 om 10:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

Deze klacht is telefonisch afgehandeld

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM