Klacht: klantonvriendelijk aan de telefoon bij Hornbach Nieuwekerk a.d. IJssel

inloopdouche op 06 november 2014 over Hornbach in de categorie Bouwmarkten

Hornbach klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Hornbach has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 20 juli 2015
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Hornbach
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 6 november 2014

Een klant ervoer een onvriendelijke en onbehulpzame houding van een medewerker van Hornbach Nieuwekerk a.d. IJssel tijdens een telefoongesprek over het maken van een afspraak voor het bespreken van een offerte voor een nieuwe badkamer. De klant voelde zich genoodzaakt om te 'zeuren' voor een afspraak en twijfelt nu aan het tekenen van de offerte vanwege deze ervaring.

Mijn Klacht:

Ik belde om een afspraak te maken om de offerte te bespreken die we hadden gekregen voor een hele nieuwe badkamer en die eventueel te tekenen ik vroeg of dat za 8-11 kon hij zij ik bel u over 1 uur terug ,toen hij na ruim een uur terug belde zei hij nee dat kan niet of ik niet op een avond kon ik zei dat is niet mogelijk ik vroeg kan het niet de volgende za na veel gezucht en gezoek zei hij ja om 9 uur ik zei liever om 10 uur heb je aan1uur genoeg vroeg hij nog . het voelde alsof ik moest zeuren om een afspraak te maken de verkoper was totaal niet behulpzaam met het maken van een afspraak,ik twijfel nu echt of ik wel de offerte wil tekenen na dit voorval .

Gewenste Oplossing:

Misschien een excuus en een vriendelijkere behandeling

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hornbach over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hornbach in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hornbach een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hornbach

Heeft op 20 juli 2015 om 06:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hornbach beoordeeld.

inloopdouche

Heeft op 20 juli 2015 om 13:11 geantwoord

veel te laat (8maanden)

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM