Klacht: Beukenheg met luis gekocht

Familie Kolfschoten op 26 juni 2020 over Hornbach in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hornbach has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 juni 2020
Reactie van het bedrijf:

Geachte klant U heeft een haag in de vestiging gekocht en geeft aan dat er luis in zit. Onze collega's in de vestiging helpen u graag verder maar hiervoor is het nodig dat u de betreffende vestiging bezoekt. Wij hebben...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Hornbach
Categorie Bouwmarkten
Status Opgelost
Datum 26 juni 2020

Een klant heeft problemen ondervonden met de afhandeling van een klacht over een beukenheg met luis, gekocht bij Hornbach. Na meer dan een maand van onduidelijke communicatie en gebrek aan follow-up, voelt de klant zich gefrustreerd door de gebrekkige service en het ontbreken van een oplossing. Uiteindelijk werd de klant geadviseerd om de heg zelf terug te brengen, wat als onacceptabel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Al ruim een maand bezig om tot een oplossing te komen. Ipv het op te lossen wijzen ze steeds naar elkaar. Waanzin is het. Ook respecteren zij niet dat langskomen niet wenselijk is voor een risicopatient. 1x ben ik teruggegaan en stonden we bijna een uur in de wachtrij op de parkeerplaats. Dus naar huis gegaan. Bellen wordt je weggedrukt. En als je dan eindelijk iemand te pakken krijgt is degene die je nodig hebt er natuurlijk niet. Terugbelverzoek werkt dan dus ook niet. Ze moeten nog bellen.
Dan meldt je dat via messenger en gaan ze ermee aan de slag vervolgens hoor je nooit meer wat. Dan spreek je ze opnieuw aan en gaan ze ernaar kijken. Om vervolgens tot de conclusie te komen dat ik de heg maar uit moet graven en terug naar de winkel moet gaan.
Ben er echt helemaal klaar mee en ga dit ook bij rechtsbijstand indienen. Klachten behandeling mag nooit zo lang duren

Gewenste Oplossing:

Zonder risico van het langs moeten komen mijn geld terug. Dan kunnen we ergens anders een luizenmiddel kopen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hornbach over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hornbach in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hornbach een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hornbach

Heeft op 29 juni 2020 om 09:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte klant

U heeft een haag in de vestiging gekocht en geeft aan dat er luis in zit.
Onze collega's in de vestiging helpen u graag verder maar hiervoor is het nodig dat u de betreffende vestiging bezoekt.
Wij hebben u al meermaals voorzien van de informatie wat er nodig is om u verder te kunnen helpen en zien u dan ook graag terug in de vestiging waar u de aankoop heeft gedaan.

Vriendelijke groet

Webcare Hornbach

Familie Kolfschoten

Heeft op 30 juni 2020 om 09:51 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Het is verre van klantvriendelijk om totaal langs alle berichten te gaan. En maar blijven roepen dat ik langs moet gaan ipv een daadwerkelijke oplossing te bieden.

Alle klachten die gemeld zijn door Familie Kolfschoten
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM