Mijn Klacht:
Een paar dagen geleden belde ik met de klantenservice om een nieuw nummer aan te vragen.
De reden dat ik mijn nummer wil veranderen is omdat er een aantal mensen mijn nummer hebben
en telkens kontakt opzoeken en smsjes sturen en bellen waar ik totaal geen behoefte aan heb. Maar ook al zou ik geen reden hebben ga ervanuit dat ik dat zelf mag beslissen uiteindelijk. Bij iedere provider veranderen ze dat binnen een paar minuten, bij sommigen dien je een bedrag te betalen, wat geen enkel probleem is je krijgt wel de service als klantzijnde die je verdient.
Na lange tijd in de wacht hebben gestaan kreeg ik een medewerker aan de lijn, hij begreep maar niet wat ik bedoelde. Pas na tien keer uitleg te hebben gegeven snapte hij dat ik gewoon simpel mijn nummer wilde veranderen. Ik werd in de wacht gezet, “mijn leidinggevende zegt precies hetzelfde” zei hij, ik geloofde mijn oren niet, wat is er zo moeilijk aan om een nummer te veranderen.Hij vertelde dat het aangevraagd zou worden en dat het wel tot 5 tot 10 dagen wachttijd kan duren. Dan zou er beslist wordt of ik überhaupt in aanmerking kom voor verandering van het telefoonnummer.
Als je lastig wordt gevallen (zonder dreigementen) maar wel met onzinnige telefoontjes en smsjes is dat wel heel erg vervelend om dat dan nog zo lang te moeten volhouden, maar ben ermee akkoord gegaan. Ik had immers niet veel keuze.
Natuurlijk heb ik er niks meer over gehoord, en is mijn nummer nog steeds niet veranderd. Ik verwachtte er al niet te veel van.
Ik wil de mensen dus wel attenderen en na te denken voordat je naar Hollands Nieuwe overstapt. Ik zit dus vast en kan geen kant op, tot het eind van mijn contract. Ik heb er echt spijt van, om zoiets kleins zo moeilijk maken verliezen ze wel een klant.
Gewenste Oplossing:
Ik wil simpelweg een nieuw telefoonnummer.

