Klacht: Telefoon wordt niet verzonden, ondanks herhaalde toezeggingen.

henkvanderlans op 15 april 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 september 2015
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 15 april 2015

Monique heeft een nieuwe telefoon besteld bij Hollandsnieuwe, omdat haar oude toestel niet meer functioneerde. Na herhaalde toezeggingen en een lange wachttijd, heeft ze vernomen dat het toestel zoek is, terwijl ze al meerdere keren contact heeft gehad met de klantenservice. Ze is ontevreden en overweegt een formele klacht in te dienen.

Mijn Klacht:

Een nieuwe telefoon besteld, omdat het oude toestel niet meer werkte. Het nieuwe toestel werkt niet. Van Monique van klantenservice een nieuwe simkaart ontvangen. Toestel deed het nog steeds niet. Na vele malen gebeld te hebben, is het uiteindelijk naar Dynafix verzonden. Achteraf hoorde ik dat het retour naar HN had gemoeten. Voor alle zekerheid met PostNL gebeld of ze afgeleverd hebben. Op 24.3 om 8:30 door PostNL in Den Bosch afgeleverd.Op 25.3 ontvang ik een email van HN dat ik een nieuw toestel krijg. Na een paar dagen gebeld, wordt verzonden nog even geduld. Nu 10-04-2015 nog steeds niet binnen. Met de afdeling verkoop gebeld en hoor dat het toestel zoek ik. Danny zal met zijn leidinggevende overleggen of ik nog een paar dagen geduld wil hebben. Ik ben boos en wil een klacht indienen. Ik wordt verwezen naar deze site. Voor de zoveelste keer wordt ik met een kluitje in het riet gestuurd.

Gewenste Oplossing:

Als ik binnen 2 werkdagen een werkende telefoon heb en in de toekomst heldere antwoorden krijg wat er aan de hand is. Conclusie: Ik ben door HN verkeerd en beperkt geïnformeerd. Als ik Danny van de afdeling verkoop niet had gesproken dan was er nog steeds niets gebeurd.

Henk van der Lans PhD MBA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie