Klacht: Ik kan al 3 weken niet gebeld worden, slechte service

lindamaartje op 22 oktober 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 22 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben overgegaan naar Hollandsnieuwe 3 weken geleden. Sindsdien kan ik niet gebeld worden. Ik kan zelf wel bellen, smsen en van internet gebruik maken.
Inmiddels HN al een keer of 5 gebeld (iedere keer ongeveer 15 min in de wacht gestaan). Steeds wordt beloofd dat het wordt uitgezocht en dat het wordt doorgegeven aan de technische afdeling. Die zullen dan contact met mij opnemen. Afgelopen maandag weer een mailtje; dat het probleem binnen 3 dagen opgelost zal zijn. De 3 dagen zijn inmiddels om en het probleem bestaat nog steeds!
Vermoedelijk heeft het iets te maken met het nummerbehoud, mijns inziens kan het niet zo ingewikkeld zijn dat er weken overheen moeten gaan voor het is opgelost.
En ondertussen betaal ik wel gewoon voor diensten die mij niet geleverd worden.

Gewenste Oplossing:

Als ik weer gebeld kan worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie