Klacht: hollandsnieuwe dreigt opnieuw met blokkeren, zonder achterstand notabene

fredkett67 op 11 september 2014 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste klant, Naar aanleiding van uw bericht op Klacht.nl hebben wij zojuist telefonisch contact gehad. In dit gesprek hebben wij de oplossingen besproken. Mocht u in de toekomst nog (algemene) vragen hebben, dan helpt onze virtuele collega Anouk u graag...

Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 11 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Opnieuw wordt beweerd door hollandsnieuwe dat ik een tbetaal achterstand heb.
Betalingen gaan met automatische incasso, dus dat is onmogelijk.
Handmatige betalingen worden door adyen terug gestort.
Op de hollandsnieuwe site, staat GEEN BEDRAG genoemd dat ik achterstallig zou zijn.
Bovendien doet hollandsnieuwe niets met vorige klachten, er staan er nog 3 open van mij.

Gewenste Oplossing:

hollandsnieuwe moet zijn eigen administratie maar eens goed nakijken, op de naam Kettenis.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Klacht nummer 8? Misschien al meer. Ik krijg opnieuw voor de zoveelste keer ook, het verzoek een betaling te doen. Het IDIOTE IS, dat ik automatische incasso heb afgesproken. Zie mijn gegevens op jullie eigen site voor het rekening nummer. Bovendien heb ik al meerdere keren aangegeven, dat er bij mij GEEN OPENSTAANDE BEDRAGEN in beeld komen als ik op het uitroepteken klik. Ik kan dus NOOIT EN TE NIMMER via iDeal betalen... REGEL DAT EEN KEER!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Hollandsnieuwe beoordeeld.

Hollandsnieuwe

Heeft op 11 september 2014 om 11:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste klant,

Naar aanleiding van uw bericht op Klacht.nl hebben wij zojuist telefonisch contact gehad. In dit gesprek hebben wij de oplossingen besproken.

Mocht u in de toekomst nog (algemene) vragen hebben, dan helpt onze virtuele collega Anouk u graag verder via www.hollandsnieuwe.nl/klantenservice. Ook helpen wij u graag verder via Facebook en Twitter.

Met vriendelijke groet,
hollandsnieuwe

fredkett67

Heeft op 11 september 2014 om 12:06 geantwoord

toch lijkt alles selfservice. Ook het ineens terug veranderde rekening nummer, moest opnieuw door mijzelf gecorrigeerd worden.
hn gaat iets te snel uit van onwillendheid. Als ik geen bedrag open zie staan, maar wel een mail krijg over een achterstand en ik meldt dat, dan zou dat eerst onderzocht moeten worden, voordat tot blokkeren overgegaan wordt.
Al met al langer dan een maand bezig, maar nu lijkt het in ieder geval goed te gaan

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie