Klacht: geen contact mogelijk mbt BTW factuur voor opgewardeerd beltegoed

0634140399 op 12 mei 2015 over Hollandsnieuwe in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 september 2015
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 12 mei 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Graag wil ik een btw factuur voor al die keren dat ik mijn beltegoed heb opgewaardeerd, maar op de site vind ik alleen mijn standaardfactuur van mijn maandelijkse abonnement. Maar er is geen enkele mogelijkheid om telefonisch een vraag te stellen of zelfs een email te sturen! (wat eerst wel nog kon)

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een BTW factuur kan aanvragen voor alle keren dat ik mijn beltegoed heb opgewaardeerd buiten het vaste abonnement om

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hollandsnieuwe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hollandsnieuwe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie