Heb sinds 15 nov. een abonnement, maar krijg geen verbinding.
Met of zonder simkaart, geeft deze constant aan van een authenticiteitsprobleem.
Bij de vraag; wil u een bestaand account invoeren, maakt het niets uit of je een bestaand of nieuw aantikt .... Lees meer
Mijn mobiele internet is zeer traag. De download hoort 2Mbps te zijn en is maar 0,04 upload hoort 0,7 te zijn en is maar 0,02.
Ik heb geprobeerd om contact te nemen met Hollandse nieuwe. Op hun site staat nergens meer... Lees meer
na veel mail en bellen en beloftes: in een jaar 700 euro betaald aam hn voor een telefoon die het niet doet met een abonnement ( sim geblokeerd)sinds vandaag kan ik ook niet meer inloggen op mijnhn.helemaal gedumpt? tegelijk een... Lees meer
weer een antwoord waar niemand iets mee kan, en weer de klacht op opgelost, ik heb al meerdere keren de verschillende facturen opgestuurd naar hollandsnieuwe, dus ze worden wel degelijk tussentijds veranderd, alleen durven ze mij niet meer te bellen... Lees meer
De klacht is dat mijn internet met uitzondering van de éérste 2 weken geen internet heeft.
Iemand van de klantenservice heeft opgebeld, en we hebben een afspraak gemaakt dat hij terug zou bellen om het probleem te bespreken.
Dit is echter niet... Lees meer
Ik kan geen internet ontvangen op mijn mobiel, ik heb deze mobiel 6 weken ,En ik krijg geen email binnen , alles is goed ingesteld , En ik heb ook problemen met telefoneren ,Ik krijg telkens een bericht op als... Lees meer
Mijn internetverbinding via hollandsnieuwe heeft slechts zo'n 2 weken gewerkt.
Daarna ik weet niet hoe vaak met klantenservice contact gehad, met vragenlijsten invullen en opsturen, en vervolgens opnieuw onzinnige aanvullingen vragen op de antwoorden.
als internet het in heel nederland het niet... Lees meer
Hollands Nieuwe accepteert mij niet als nieuwe klant omdat er op hetzelfde adres (er wonen 30 medebewoners/studenten op hetzelfde adres)een wanbetaler genoteerd staat.
Ik word gedeputeerd door het gedrag van een onbekende huisgenoot. Ze checken dus op adres en niet op... Lees meer
Omdat het bereik dat mijn zoon heeft mijn zijn simonly-abonnement bij Hollandsnieuwe zwaar onder de maat is, wil ik het contract beeïndigen. Ik heb het bedrijf hier twee keer een mail over gestuurd. In hun standaard antwoord staat dat ze... Lees meer
Internet werkt niet in mijn omgeving.
Al maanden bezig met de klantenservice. Sturen je naar Belcompany winkel, die het ook niet kan oplossen. Laten je allerlei vragenlijsten invullen en daarna hoor je er niets meer van.
Hollands Nieuwe beweert dat het internet... Lees meer