Klacht: Iets besteld en betaald maar niet geleverd

petrasieval op 23 augustus 2020 over Hoesgemak.nl in de categorie Internetshops - Huishoudelijke artikelen, Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 augustus 2020

Een klant heeft begin juli een hoes voor zijn bank besteld en betaald via I-deal, maar heeft sindsdien geen levering ontvangen. Ondanks het ontvangen van een bevestiging heeft de klant meerdere e-mails gestuurd zonder enige reactie van Hoesgemak.nl.

Mijn Klacht:

Ik heb begin juli een hoes voor om mijn bank besteld. Ik heb via I-deal betaald. Ik heb een bevestiging ontvangen en vervolgens niks meer gehoord. Ik heb ze meerdere mailtjes gestuurd maar geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Dat ze de hoes leveren of het geld terugstorten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten