Klacht: Te laat leveren van bestelling.

Lisa Dijkstra op 09 september 2014 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 15 september 2014
Reactie van het bedrijf:

Hallo, Vanuit de H&M Klantenservice vinden wij het heel jammer om te horen dat het zo lang heeft geduurd voor de klant. Op 15 september hebben wij een de klant een e-mail gestuurd met excuses en uitleg. De klant mag...

Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 9 september 2014

Een klant van H&M uitte onvrede over de vertraagde levering van een online bestelling, die op 12 augustus was geplaatst. Hoewel de kleding tussen 17 en 24 augustus zou aankomen, ontving de klant pas op 29 augustus een e-mail dat de bestelling onderweg was, en de levering vond uiteindelijk pas op 2 september plaats. De klant besloot na deze ervaring geen aankopen meer bij H&M te doen.

Mijn Klacht:

Na het openen van de catalogus was ik super enthousiast en ik heb meteen online kleding besteld op 12 augustus. Er zou 1 broek later worden bezorgd, omdat deze niet op voorraad lag. Maar de rest van mijn kleding zou tussen 17 en 24 augustus worden bezorgd. Pas op 29 augustus kreeg ik een email waarin stond dat mijn bestelling onderweg zou zijn.

Pas op dinsdag 2 september kwam de kleding binnen! Echt absurd, zelfs de kleding wat ik had besteld was alweer in de uitverkoop.

Niet dat het H&M iets uit maakt, maar ik wil toch even kwijt dat dit de laatste keer is geweest dat ik wat van hun kleding bestel.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik niet mijn hele factuur hoef te betalen, want dat vind ik onzin aangezien de kleding alweer voor minder in de winkels ligt. Ik verwacht dat er voor mij een nieuwe factuur wordt opgesteld. De factuur die bij mijn bestelling heb gekregen ga ik niet betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door H&M in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat H&M een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

H&M

Heeft op 15 september 2014 om 14:15 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo,

Vanuit de H&M Klantenservice vinden wij het heel jammer om te horen dat het zo lang heeft geduurd voor de klant.
Op 15 september hebben wij een de klant een e-mail gestuurd met excuses en uitleg. De klant mag bij een volgende bestelling gebruik maken van een persoonlijke korting.

Wij streven ernaar om bestellingen te leveren binnen drie tot vijf werkdagen.
Mochten er dergelijke vragen zijn, dan kunnen klanten contact opnemen met onze eigen H&M Klantenservice. Dan helpen wij graag verder.

Met vriendelijke groet,

H&M Klantenservice

Je kunt ons bereiken op:

Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 21.00 uur.
Zaterdag en zondag van 9.00 -17.00 uur.

Telefoon 0900 - 1988 (7,5 cent per gesprek)
Fax 0900 - 0401059
E-mail [email protected]

Shop around the clock.
www.hm.com 24 hrs open.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM