Klacht: Bestelling was door H&M geannuleerd en rekening doorgestuurd naar incasso bureau!

lisalouw op 19 juni 2014 over H&M in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
āœ… Klacht opgelost op 23 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Hallo, Vanuit de H&M Klantenservice hebben wij de klant geprobeerd te bereiken per telefonisch contact. Helaas is dit niet gelukt en vervolgens hebben wij op 23 juni een e-mail gestuurd. Het voorafgaande e-mail contact hebben wij ook doorgenomen. Graag willen...

Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 19 juni 2014

Een klant van H&M ontving op 1 juni een bevestiging van zijn bestelling, maar na enige tijd zonder levering nam hij contact op met de klantenservice. Deze gaf aan dat de bestelling was geannuleerd en verwees de klant naar een incassobureau, waardoor de klant zich genoodzaakt voelde zelf actie te ondernemen, aangezien H&M geen verantwoordelijkheid nam voor de situatie. Uiteindelijk werd de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 1 juni kreeg ik direct na mijn bestelling per mail bevestiging hiervan. Na enige tijd te hebben gewacht, heb ik per mail contact opgenomen met de klantenservice. Deze wist na enige moeite toch mijn gegevens te vinden en gaf mij een naam van een incassobureau, dat ik daar maar moest duidelijk maken dat H&M nooit mij bestelling had geleverd. Dit wordt dus mijn word tegen die van hun, sinds H&M het heft overgedragen kan alleen H&M dit recht zetten bij de incasso bureau. Hier neemt H&M liever geen verantwoordelijkheid voor. Sinds de klanten service geen behoefte heeft te helpen, ben ik zelf maar verder gaan kijken.
Tot mijn verbazing zag ik dat op 5 juni H&M mij per mail heft laten weten de bestelling te annuleren als ik geen andere betaalwijze kies. Sinds ik hun email over de hoofd had gezien, is het als gevolg uit hun mail is geannuleerd. Verder nooit een rekening ontvangen. De klantenservice probeerde me voordat ik hun email voor de annulering had gevonden, wel achterwege te laten dat het is geannuleerd en dat ze 4 keer een rekening hebben gestuurd. Iets dat niet klopt. Ik heb hun mail van de annulering. Dat je een bestelling plaatst en h&m duidelijk een fout heeft gemaakt, dit de gevolgen zijn voor klant is belachelijk. En de manier waarop ze het (niet) willen oplossen ook!! Heb bijlage van beide emails, mijn adres gegevens afgeschremd, omdat ik niet weet voor wie dit online zichtbaar zou zijn. Het lukt me maar om 1 bijlage toe te voegen. Dus heb de email van annulering als ik niks wijzig. Hierna was niks gewijzigd dat staat op mijn hm account en dat kunnen ze zelf ook wel zien.

Gewenste Oplossing:

Dat ze verantwoordelijkheid nemen en het du niet bij mij neerleggen. Ik neem aan dat ze zelf een passende oplossing kunnen vinden. En dan niet even per mail een of ander incasso naam doorgeven, zodat ik daar maar even moet aankloppen. Dat is belachelijk!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door H&M in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat H&M een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

H&M

Heeft op 23 juni 2014 om 11:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo,

Vanuit de H&M Klantenservice hebben wij de klant geprobeerd te bereiken per telefonisch contact. Helaas is dit niet gelukt en vervolgens hebben wij op 23 juni een e-mail gestuurd. Het voorafgaande e-mail contact hebben wij ook doorgenomen. Graag willen wij de klant uitleg geven waarom de bestelling niet onder de gewenste betaalwijze verstuurd kon worden.
De incasso melding is van een jaar geleden en indien er problemen waren geweest omtrent de levering, hadden wij het graag samen met de klant een jaar geleden kunnen nakijken. Dan hadden wij optijd kunnen zorgen voor een oplossing. Wij hebben de facturen die toen zijn verstuurd toegevoegd in de bijlage in de e-mail.

De klant heeft op 1 juni 2014 een bestelling geplaatst op een nieuw aangemaakt klantnummer. Wij zijn gerechtigd dan een kredietcheck uit te laten voeren om te kijken of het mogelijk is om op maandfactuur te bestellen. Helaas is deze op 2 juni negatief uitgekomen en kan er alleen een bestelling geplaatst worden onder de betaalwijzes rembours en credit card. Hierover hebben wij een bericht gestuurd. Ook dienen wij het klantnummer te behouden waar het incasso staat geregistreerd.

Na een periode van een half jaar kunnen wij opnieuw een kredietcheck laten uitvoeren om te kijken of het dan wel mogelijk is om te bestellen met maandfactuur. Dit kan dan worden doorgegeven bij onze eigen H&M Klantenservice. Dan helpen wij graag verder.

Met vriendelijke groet,

H&M Klantenservice

Neem gerust contact op als je nog verdere vragen hebt.
Je kunt ons bereiken op:

Maandag t/m vrijdag van 8.00 - 21.00 uur.
Zaterdag en zondag van 9.00 -17.00 uur.

Telefoon 0900 - 1988 (7,5 cent per gesprek)
Fax 0900 - 0401059
E-mail [email protected]

Shop around the clock.
www.hm.com 24 hrs open.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM