Klacht: Kaart niet aangekomen

Grizzlies op 02 juli 2022 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Greetz.nl
Status Open
Datum 2 juli 2022

Op 11 juni heeft de klager een fotokaart besteld bij Greetz.nl, maar deze is niet aangekomen op het bezorgadres. De klager, Theo Ketting, uit zijn teleurstelling over het niet ontvangen van de kaart, waarvoor hij 7,28 euro heeft betaald, en verwijst naar een eerdere ervaring met een niet-bezorgde kaart.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,

Wij hebben op 11 juni fotokaart besteld bij jullie, de kaart is niet aangekomen om het bezorgadres, het gaat om een kaart met een foto, we hebben 7,28 betaald dus betreuren dit zeer. Waren gisteren bij desbetreffende mensen en hoorden dat ze de kaart niet ontvangen hadden. Helaas hebben wij kort geleden ook al meegemaakt dat een kaart niet bezorgd is en ook een melding van gemaakt.

Met vr.gr. Theo Ketting

Gewenste Oplossing:

Dat de kaart alsnog verstuurd wordt!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Greetz.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Greetz.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Grizzlies
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM