Klacht: Geen bloemen met vaas op 14 februari

Angela Wolterman op 15 februari 2022 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Greetz.nl
Status Open
Datum 15 februari 2022

Een klant heeft op 14 februari geen bloemen met vaas ontvangen, ondanks een bevestiging van bezorging van Greetz.nl. De klant vraagt om een oplossing en is teleurgesteld, aangezien dit nog nooit eerder is voorgekomen.

Mijn Klacht:

Mijn zus heeft geen bloemen met vaas ontvangen op 14 februari. Wat jammer zeg! Een mail van jullie zegt dat het wel bezorgd is, niet dus. Hoe kunnen we dit oplossen?? Ik hoop dat jullie hierop reageren.
Dit is mij nog nooit gebeurd.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe vaas met verse bloemen voor mijn zus!

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Greetz.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Greetz.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Angela Wolterman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM