Klacht: Bloemen voor de tweede keer niet bezorgd op hetzelfde adres en door dezelfde bezorger.

A. Breeuwsma op 19 mei 2021 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Greetz.nl
Status Open
Datum 19 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vandaag 19-05-2021 de tweede poging gedaan om bloemen te laten bezorgen bij mijn werkende dochter. Ze is niet thuis overdag, maar alle pakketjes worden altijd afgegeven door de bezorger bij de receptie. Dit gaat altijd goed. Alleen de bezorgdienst van Greetz gaat dit voor de 2e keer fout. De bezorger wil niet een tweede poging ondernemen om de bloemen te bezorgen. Ook niet na telefonisch contact. Hij geeft als reden: het bezorger bij de receptie kost teveel tijd. Gaat hij niet doen.

Gewenste Oplossing:

Als de bezorger van Packs Diemen de bloemen bij de receptie afgeeft.
Na 2x geprobeerd te hebben blijkt dat na een telefoongesprek hij dit niet wil. Kost teveel tijd. Dus ik ben ZEER ONTEVREDEN. Op deze manier kan ik NOOIT bloemen laten bezorgen bij mijn werkende dochter.
Greetz stop met deze bezorgservice. Dit kost u klanten!

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Greetz.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Greetz.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door A. Breeuwsma
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM