Klacht: Afhandeling order

Majel op 17 december 2022 over Greetz.nl in de categorie Internetshops - Wenskaarten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Greetz.nl
Status Open
Datum 17 december 2022

Een klant van Greetz.nl heeft een heliumballon en kaartje verzonden naar een postbusadres, wat niet mogelijk bleek. Na contact met de klantenservice werd bevestigd dat het pakket niet opnieuw verzonden kan worden, ondanks het aanbod van de klant om de verzendkosten te betalen. Hierdoor verliest de klant zijn volledige bestelling ter waarde van €24.

Mijn Klacht:

Goedendag,

Eergisteren heb ik een heliumballon plus kaartje verzonden, welke gister bezorgd zou worden. Dit is tot op heden niet gebeurd en tracktrace gaf aan dat mijn pakket niet bekend is bij de pakketbezorger. Ik ben hierop een chat begonnen met Greetz, deze persoon (Robin) kwam er achter dat ik het pakket per ongeluk heb verstuurd naar een postbus (dit was het postadres van het ziekenhuis waar het pakket naartoe moest). Pakketten blijken niet geleverd te kunnen worden op een postbus adres. Geen probleem, mijn fout. Maar nu werd mij ook gezegd dat ze mijn pakket wel terugontvangen, maar dat het beleid is dat deze níet opnieuw voor mij verstuurd kan worden, ondanks dat ik aanbood om dubbele verzendkosten te betalen. Mijn gehele order van €24 zou hiermee in de kliko verdwijnen en ik moest het maar opnieuw bestellen. Toen ik aangaf dat ik niet begreep waarom dit zo werkte, verdween meneer uit de chat en was de chat ook meteen leeg/gewist.

Ik ben echt geschrokken van deze service. De emotie zat er sowieso al in aangezien dit pakket bedoeld was voor een kind die sinds kort weet dat hij knker heeft. Ik hoop dat er toch nog een passende oplossing kan komen zodat ik deze jongen alsnog een geluksmomentje kan bezorgen. Het ordernummer was 22349YXY4HK.

Met vriendelijke groet,

Majel Pieterse

Gewenste Oplossing:

Wanneer mijn order alsnog verzonden kan worden, waarbij ik uiteraard de extra gemaakte verzendkosten wil betalen.

Bericht van Greetz.nl

3 jaren geleden - Hi Majel, Bedankt voor je review. Wat super vervelend om te horen dat je bestelling niet is bezorgd, sorry hiervoor. We hebben je bestelling opnieuw in je winkelmandje gezet en het credit aan je account toegevoegd, op deze manier kan je bestelling alsnog kosteloos versturen naar het bezoekadres van het ziekenhuis. Nogmaals sorry hiervoor. Greetz, Veerle.

Reactie van de melder van de klacht Majel

3 jaren geleden - Bedankt voor de nette afhandeling van mijn klacht, het is opgelost en ik ben enorm opgelucht! Mvg, Majel

Alle klachten die gemeld zijn door Majel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM