Klacht: geen folders ontvangen

maaikeej op 17 oktober 2012 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 17 oktober 2012

Er is een klacht ingediend over het niet ontvangen van gesealde folders op het adres Lange Hofstraat 29-C, waarbij de klager aangeeft dat dit gemiddeld één keer per maand gebeurt en recentelijk zelfs twee weken achtereen. Opmerkelijk is dat er wel iemand gezien wordt die folders aan de overzijde bezorgt, waaronder die van Kruidvat en Etos.

Mijn Klacht:

Bij deze wil ik melding maken dat ik met regelmatig (gemiddeld 1x per maand, nu 2 weken op rij) geen folders heb ontvangen.
Het gaat hierbij om de gesealde folders die wekelijks verspreid worden op Lange Hofstraat 29-C.
Wat hierbij opvallend is dat ik op maandagavond regelmatig iemand zie fietsen met folders en die wel aan de overzijde zie bezorgen.. Het gaat dan o.a. om de folders van Kruidvat, Etos etc.

Gewenste Oplossing:

Wekelijks wel folders ontvangen.

N.b.: het gaat niet zozeer om het bedrijf Etos, maar ik moest een bedrijf kiezen om een klacht in te kunnen dienen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM