Klacht: Aanbieding

M Hoffman op 06 september 2017 over Etos in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Etos
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 6 september 2017

Een klant van Etos heeft een klacht ingediend over een aanbieding van 1+1 gratis shampoo. Bij de kassa moest de klant € 2,79 betalen, terwijl de verwachting was dat dit € 2,49 zou zijn, volgens de advertentie waarin alle combinaties vermeld stonden. De klant vraagt zich af waarom dit niet klopt.

Mijn Klacht:

Kocht 1+1 gratis shampoo van € 2.49 dacht ik aan de kassa moest ik € 2.79 afrekenen. Klopt toch niet dat was voor crème spoeling in de advertentie staat alle combinaties.??????? Hoezo??

Gewenste Oplossing:

Gewoon de prijs aanhouden en geen verborgen geintjes.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Etos

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Etos nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM