Klacht: Zowel op de heen als terug vlucht lange vertraging op een vlucht 1 uur en 10 min

Mevrouw Barmentloo op 17 juli 2016 over Easyjet in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Easyjet
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 17 juli 2016

Een reiziger heeft klachten ingediend over lange vertragingen bij zowel de heen- als terugvlucht met Easyjet naar Milaan. De heenreis had een vertraging van 1 uur en 40 minuten, terwijl de terugreis ook meer dan een uur vertraging opliep. Dit leidde tot extra kosten voor autohuur en aankomst in het hotel en thuis midden in de nacht.

Mijn Klacht:

Wij hebben zowel op de heen vlucht naar milaan (is maar 1.10 vliegen!!!!)vertraging. Heen liep de vertraging op tot 1.40 terug tot ruim1 uur!!!
Hierdoor was onze autohuur duurder en kwamen we midden in de nacht aan bij ons hotel. Ook terug zijn we nu midden in de nacht thuis. Ontzettend slecht gepland van easy jet.

Gewenste Oplossing:

Betere planning en meer service nu is easy jet zowel telefonisch als op de luchthaven niet te bereiken of te zien

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Easyjet

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Easyjet nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM