Klacht: Wachten op terugbetaling.

RoyWally op 13 april 2017 over Dit is TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dit is TV
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 13 april 2017

Een klant van Dit is TV wacht al 1,5 jaar op een terugbetaling van 180 euro en heeft herhaaldelijk contact opgenomen zonder resultaat. De klant heeft te horen gekregen dat de vertraging te maken heeft met een andere afdeling en dat er mogelijk een faillissement aanstaande is, wat de kans op terugbetaling verder verkleint.

Mijn Klacht:

Ik wacht inmiddels al 1.5 jaar op een terugbetaling van 180 euro. Na meerdere malen contact te hebben gelegd(zowel telefonisch als per mail) wordt ik nog steeds voor de gek gehouden en krijg als antwoord dat het aan een andere afdeling ligt waar iemand zijn werk niet doet. Vandaag heb ik weer gebeld en heb ik gezegd dat ik het onacceptabel vindt dat het zolang duurt en bij deze mijn geduld op is. Als reactie kreeg ik dat er meerdere klanten op hun bestelling wachten of op hun geld, ook werd mij verteld dat er kans is dat het bedrijf failliet gaat en niemand zijn/haar geld terug krijgt en deze persoon van de klantenservice zijn baan kwijt is.

Gewenste Oplossing:

Als mijn geld teruggestort wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM