Klacht: geld terug

pokerheer op 16 april 2017 over Dit is TV in de categorie Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Dit is TV
Categorie Digitale TV
Status Open
Datum 16 april 2017

Een klant heeft een kastje besteld bij Dit is TV, maar de levering heeft niet plaatsgevonden. Na meerdere e-mails te hebben gestuurd, vroeg de klant om een terugbetaling, maar kreeg te horen dat dit normaal gesproken 10 werkdagen duurt en dat er vertraging is. De klant uit zijn frustratie over de situatie en twijfelt aan de betrouwbaarheid van het bedrijf.

Mijn Klacht:

heb een kastje besteld bij dit is tv maar word niet geleverd paar keer email contact gehad toen besloten geld terug vragen krijg ik te horen dit duurt normaliter 10 werkdagen maar er is echter een vertraging hier in, er wordt hard gewerkt om dit op te lossen, excuses voor het ongemak
denk dat ik naar mijn 99 kan fluiteten oplichters zijn het

Gewenste Oplossing:

als ik mijn geld terug heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM