Klacht: Ps kaartje gekocht

Petra van de brink op 10 februari 2021 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 februari 2021

Een klant meldt dat zijn 11-jarige zoon een PlayStation-kaartje van €20 heeft gekocht, maar de code was niet leesbaar. Bij terugkomst in de winkel in Harderwijk werd er geen oplossing geboden en werd de situatie als het probleem van de jongen beschouwd, wat leidde tot onvriendelijk en onbeschoft gedrag van het personeel.

Mijn Klacht:

Mijn zoon van 11 heeft een ps kaartje gekocht van €20.- bij thuiskomen en het los maken ,was de code niet te lezen
Terug naar de winkel in harderwijk
Was het zijn probleem
Kind huilen zijn verjaardag geld weg en geen kaartje waar hij niks aan kon doen
Onvriendelijk en onbeschoft

Gewenste Oplossing:

Als het opgelost is met kaartje of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Petra van de brink
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer