Klacht: producten over datum

Apelgabjuhh op 03 oktober 2015 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 3 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

afgelopen donderdag doen wij boodschappen bij de dirk van den broek aan het kanaal noord. Bij binnenkomst stonk het gelijk naar of er iets aan het rotten was. Maar dit is niet de klacht wij kopen daar yogolino aardbei (toetje voor baby’s) en bij thuiskomst bleek deze over datum. helaas gebeurd het in deze winkel HEEL erg veel dat producten over datum zijn.

Gewenste Oplossing:

Als het personeel eens let op de wijze waarop de vakken gevuld worden (en ik weet dat we zelf ook kunnen kijken maar helaas denk je daar ook niet altijd aan en mag je wel vaneen supermarkt verwachten dat ze hun zaken op orde hebben) dit zou al heel veel schelen we denken er nu serieus over na de zoveelste keer om de supermarkt links te laten liggen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer