Klacht: Kraakactie is nep

Mw van den beld op 10 januari 2018 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Supermarkten
Status In behandeling
Datum 10 januari 2018

Een klant van Dirk van den Broek ervaart problemen bij het invullen van het nummer van de kraskaart op de website. Hij moet eerst zijn persoonsgegevens verstrekken en klant worden van een energiemaatschappij, wat de indruk wekt dat de actie voornamelijk gericht is op het werven van nieuwe energieabonnees.

Mijn Klacht:

Als ik het nummer van de kraskaart wil invullen op de site van dirk lukt mij dit pas als ik eerst al mijn persoonsgegevens heb gegeven en klant wordt van een energiemaatschappij. Ik heb dus sterk de indruk dat deze actie alleen maar is om mensen een nieuw energieabonnement te laten afsluiten.

Gewenste Oplossing:

Als ik niet eerst mijn personalia hoef in te voeren of klant hoef te worden van een energiemaatschappij

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dirk van den Broek in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer