Klacht: Actie website

hugenoot op 17 november 2016 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 november 2016
Reactie van het bedrijf:

Fijn dat u wilt meedoen met onze kraskaartactie. Dank u wel. Wat vervelend dat het u niet lukt om de code(s) in te voeren. Ik kan u daarbij wel helpen. Kan het zijn dat u via Google de webpagina probeert...

Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 17 november 2016

Een klant heeft ervaren dat de website www.dirk.nl/hoofddorpfloriande niet toegankelijk was om een actiecode in te vullen. Dit probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De site www.dirk.nl/hoofddorpfloriande is nog steeds niet beschikbaar om de “unieke”actiecode in te vullen.

Gewenste Oplossing:

Ligt het Dirk in de bedoeling om dit zo lang mogelijk onzichtbaar te houden zodat de ontvangende klanten van de kraskaart hun kaart weggooien. Slim hoor zo'n actie!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dirk van den Broek in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dirk van den Broek een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dirk van den Broek

Heeft op 19 november 2016 om 12:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Fijn dat u wilt meedoen met onze kraskaartactie. Dank u wel. Wat vervelend dat het u niet lukt om de code(s) in te voeren. Ik kan u daarbij wel helpen.

Kan het zijn dat u via Google de webpagina probeert te vinden? Dat gaat namelijk meestal niet helemaal goed. U vindt de webpagina door het adres www.dirk.nl/hoofddorpfloriande te typen in de browserbalk. Maar voor uw gemak kunt u ook klikken op deze link: http://www.dirk.nl/hoofddorpfloriande

Als u wel op de juiste actiepagina komt, maar lukt het invoeren van de krascodes niet, wilt u dan de onderstaande vragen beantwoorden? Ik help u graag verder.

- maakt u gebruik van pc , een tablet of uw telefoon?
- welke webbrowser gebruikt u?
- welke versie webbrowser gebruikt u?

Als u niet weet welke webbrowser en/of versie u gebruikt, kunt u dit vinden via http://www.browserchecker.nl/browser-instellingen. Bij “Info browser.name” staat welke internetbrowser u gebruikt en bij “Info browser.version” staat welke versie het betreft.

Neemt u bij vragen gerust weer contact met mij op. Ik wens u veel succes toe met uw deelname en graag tot ziens in onze winkel.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer