Bij Dirk van den Broek zijn in totaal 2.123 klachten ingediend op Klacht.nl, waarvan 758 opgelost (35%). In de afgelopen 12 maanden kwamen er 26 klachten bij. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10 (afgelopen 12 maanden, 6 stemmen), over alle jaren 2.8/10 (641 stemmen). Dien een klacht in over Dirk van den Broek. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo... Lees meer >
Bij Dirk van den Broek kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen. Deze supermarktketen heeft 50 winkels door het hele land. Het is dan ook niet zo gek dat u wel eens uw brood, aardappels, frisdrank of koekjes hier heeft gekocht. Helaas kan er net zoals bij alle andere supermarkten ook bij Dirk van den Broek wel eens iets mis gaan. Komt u er bij thuiskomst achter dat de melk die u zojuist gekocht heeft over de uiterste houdbaarheidsdatum is? Klopt de aanbieding niet met wat er in de folder staat? Heeft u te weinig wisselgeld ontvangen van de caissière? Bent u onvriendelijk geholpen door het personeel? Wij vinden dit heel vervelend voor u en helpen u graag. Wat uw klacht ook is, meld uw klacht op Klacht.nl zodat Dirk van den Broek kan reageren op uw klacht en eventueel een oplossing kan bieden.
Hoe kan ik een klacht over Dirk van den Broek melden?
Heeft u een geschil of een slechte ervaring met Dirk van den Broek? Gebruik ons handige klachtenformulier om de kans op een oplossing te vergroten.
Het delen van uw ervaring draagt daarnaast bij aan verbeteringen bij Dirk van den Broek, én is essentieel om medeconsumenten te informeren.
Dus wat uw klacht ook is, plaats uw review op Klacht.nl zodat de klantenservice van Dirk van den Broek contact op kan nemen en eventueel een oplossing kan bieden.
In de afgelopen 12 maanden zijn er 26 nieuwe klachten binnengekomen; Dirk van den Broek reageert niet via Klacht.nl. Nog 24 klachten nodig voor een plaats in de categorie
Supermarkten
26klachten in de afgelopen 12 maanden
20openstaande klachten
6klachten in behandeling
0klachten opgelost
1.3/10 afgelopen 12 maanden, 6 stemmen6
📊
35%Oplossingspercentage
➡️
StabielTrend afgelopen 3 maanden
Meest voorkomende klachtcategorieën bij Dirk van den Broek
U kunt een klacht over Dirk van den Broek indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Dirk van den Broek.
Hoeveel klachten zijn er over Dirk van den Broek?
Op Klacht.nl zijn in totaal 2.123 klachten over Dirk van den Broek ingediend, waarvan 26 in de afgelopen 12 maanden. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten.
Lost Dirk van den Broek klachten op?
Van de klachten over Dirk van den Broek wordt 35% opgelost. In totaal zijn 758 van de 2.123 klachten opgelost.
Wat zijn de meeste klachten over Dirk van den Broek?
De meest voorkomende klachten over Dirk van den Broek gaan over Supermarkten. In de afgelopen 12 maanden zijn 26 klachten ingediend.
Hoe neem ik contact op met Dirk van den Broek?
U kunt contact opnemen met Dirk van den Broek via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl.
Wat is de beoordeling van Dirk van den Broek?
Dirk van den Broek heeft op Klacht.nl over alle jaren een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10, gebaseerd op 641 beoordelingen.
Is Dirk van den Broek betrouwbaar?
Op Klacht.nl heeft Dirk van den Broek een gemiddelde beoordeling van 2,8 op 10 uit 641 beoordelingen en een oplospercentage van 35% over 2.123 klachten. Of Dirk van den Broek betrouwbaar is, beoordeelt u zelf aan de hand van de ervaringen van andere klanten: alle klachten en reacties staan openbaar op de bedrijfspagina.
Wat zijn mijn rechten bij een klacht over Dirk van den Broek?
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Dirk van den Broek niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Ik heb een prijs gewonnen op het rad met dee krasloten.
Maar geen mail van dirk ontvangen.
Reeds driemaal gemeld met contact formulier geen antwoord.
Enkel automatisch antwoord wij zullen u zo snel mogelijk antwoorden. Lees meer
als ik dit doe dan krijg ik te lezen , dat de win code onjuist is.
Niet mogelijk hoe je het doet , ik had er twee., verschillende email adressen geprobeerd. Niet gelukt. Staat onjuiste... Lees meer
Ik heb het idee dat de hele prijzen actie van dirk 75 jaar complete onzin is.
ik heb nu al met rond de 80 kraskaarten meegespeeld maar bij dirk win je niets. Ook de vele mensen die ik heb gesproken en... Lees meer
Ik had geen werk ervaring en ik ging voor het eerst bij Dirk van den Broek werken. Bij mijn 4e werkdag werd ik al gewaarschuwd, terwijl ik geen goeie uitleg had gekregen. En op mijn 5e werkdag werd ik al... Lees meer
Geachte mijnheer/mevrouw,
Ik heb al tientallen coupons gehad,en geen prijs gehad,
In mijn omgeving is er werkelijk niemand die wat gewonnen heeft
Wij hebben hier echt geen goed gevoel bij gekregen
Ook bij navraag bij het personeel wisten ze te vertellen dat er maar... Lees meer
Het heeft helemaal geen zin om de wincodes in te voeren want je krijgt nooit een prijs. LIDL doet het beter, daar krijg je meestal wel iets aardigs, niet groot maar iets als een product. Lees meer
Heel fijn dat jullie 75 jaar bestaan en dat jullie de kras kaarten uit geven maar geef dan ook eens kadoos weg ik heb nu al 70 kaarten gekrast en nog niks gewonnen dit vind ik een grote flop... Lees meer