Klacht: Ontvangst Eurosport 1 (kanaal 32)

Niek Flipse op 28 augustus 2020 over Delta in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 8 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Delta
Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 28 augustus 2020

M. heeft problemen ervaren met de ontvangst van Eurosport 1 op kanaal 32, waarbij de beelden vaak onscherp of helemaal niet beschikbaar zijn. Dit is problematisch, aangezien Eurosport 1 belangrijke sportwedstrijden uitzendt. In tegenstelling tot dit kanaal, is de ontvangst van Sporza op kanaal 27 wel vlekkeloos.

Mijn Klacht:

M.,

Al jaren is de ontvangst van Eurosport 1 , kanaal 32, onzeker of helemaal niet mogelijk. Als er al beelden zijn, zijn die onscherp en vaag. Temeer een probleem omdat juist Eurosport 1 allerlei sportwedstrijden wel uitzendt.
Ontvangst via kanaal 27, Sporza, is nu vrijwel vlekkeloos en digitaal. Compliment !!
Maar waarom lukt het niet met Eurosport 1 ???

Niek Flipse

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik krijg waarvoor ik betaal.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Delta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Delta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Delta

Heeft op 08 februari 2021 om 14:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie