niet bezorgd vandaag
Klacht van Jannie M op 23 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
krant is niet bezorgd vandaag 23 juni op ons adres Lees meer
Bij Telegraaf zijn 39 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 3.4/10. Dien een klacht in over Telegraaf.
Heeft u een klacht over de Telegraaf? De Telegraaf is het grootste Nederlandse dagblad en bestaat onder andere uit de Financiële Telegraaf en Telesport.... Lees meer >
Telegraaf is een bedrijf actief in de categorie Kranten - Landelijk. Op Klacht.nl zijn in totaal 9431 klachten gemeld over Telegraaf. Hiervan zijn er 8200 opgelost (88%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Telegraaf delen.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over: krant, bezorging, ontvangen, telegraaf, bezorgd. Op basis van de 9431 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Telegraaf lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 88%.
Stappenplan bij een klacht over Telegraaf:
1. Neem eerst contact op met Telegraaf — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. Volgens de Wet Koop op Afstand moet de verkoper zorgen dat het product bij u wordt afgeleverd. Komt het niet aan? Dan heeft u recht op een nieuw product of uw geld terug.
Twitter/X: @krant_telegraaf
U kunt een klacht over Telegraaf indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Telegraaf.
Op Klacht.nl zijn in totaal 9.431 klachten over Telegraaf ingediend, waarvan 37 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Kranten - Landelijk.
Telegraaf lost 88% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 8.266 van de 9.431 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Telegraaf gaan over Klantenservice problemen met Telegraaf. Bekijk alle Telegraaf klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Telegraaf via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Telegraaf actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Telegraaf niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jannie M op 23 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
krant is niet bezorgd vandaag 23 juni op ons adres Lees meer
Klacht van J zwijnenberg op 23 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Telegraaf niet not angel op 23 juni 2016 Lees meer
Klacht van marjaga op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Probeer al 2 dagen naar www.telegraaf.nl/zomer te gaan om mijn unieke code in te vullen voor een cadeau voor mij als abonnee. Jullie schrijven dat de klacht is opgelost maar dit is absoluut niet het geval. Hoe kom ik op... Lees meer
Klacht van pg.stengs op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
In de regen je krant halen bij het de B.p. en dat na alle beloftes, dat het goed zou gaan, ik heb een abonnement van een jaar, ik heb daar spijt van dat ik deze afgesloten heb, ik wil daar... Lees meer
Klacht van j.koning op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
ben per 15 dec 2015 verhuisd naar andere woning,netjes doorgegeven en had de krant ook per 15 dec.op mijn nw adres. contrakt liep op 23-04-2016 af en ben gebeld of ik de krant nog 1 jaar wilde. dat afgesproken maar al wat... Lees meer
Klacht van jan.ger01 op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
de site www.telegraaf.nl/zomer is niet te vinden ! Lees meer
Klacht van Sharon95 op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
Er is bij mij ipv de telegraaf het AD bezorgt, het is al de derde keer dat er een verkeerde krant afgeleverd word. Mijn vraag is hoe dit kan gebeuren? Lees meer
Klacht van holst136 op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
www..telegraaf.nl/zomer is nergens te vinden. Zo kan ik ook cadeautjes weggeven Lees meer
Klacht van [email protected] op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
cadeaukaartje dat bij de telegraaf zat voor gratis tijdschrift met unieke code werkt niet. Lees meer
Klacht van eddy.simon op 22 juni 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk
het is nu al een aantal weken dat de krant steeds pas tegen 8.00 uur in de bus ligt, dit is al telefonisch gemeld maar er gebeurd niks. ik heb de krant ook nodig voor mijn werk. Lees meer