Klacht: levering

deurs op 19 oktober 2020 over De Telegraaf Webshop in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 19 oktober 2020

Een klant heeft een koortsthermometer besteld en betaald bij De Telegraaf Webshop, maar heeft sindsdien geen verdere informatie of levering ontvangen. De klacht is goedgekeurd.

Mijn Klacht:

een week geleden heb ik een koortsthermometer besteld en betaald daar heb ik niets meer van vernomen c v deursen

Gewenste Oplossing:

als ik mijn product ontvangen heb

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Telegraaf Webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Telegraaf Webshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door deurs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM