Klacht: Niet geleverde bestelling en geen reactie op eerdere klacht

klagercd339c3a op 05 augustus 2026 over De Telegraaf Webshop in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 7.0/10 ★★★★☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 5 augustus 2026

Een klant heeft op 2 juli 2026 een bestelling geplaatst bij De Telegraaf Webshop, waarvan een deel nooit is geleverd. Ondanks het indienen van een eerdere klacht, heeft de klant geen reactie ontvangen, wat als teleurstellend en onprofessioneel wordt ervaren.

Mijn Klacht:

Op 2 juli 2026 heb ik een bestelling geplaatst bij De Telegraaf Webshop. Helaas is een gedeelte van deze bestelling nooit geleverd. Ondanks dat ik eerder een klacht heb ingediend, heb ik hier nog steeds geen reactie op ontvangen. Dit vind ik zeer teleurstellend en onprofessioneel.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een terugstorting van het bedrag van 39,00 euro op mijn rekening.

Beoordeling 7/10 star-4 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over De Telegraaf Webshop
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Telegraaf Webshop

Reactie van de melder van de klacht klagercd339c3a

7 uur geleden - Ik ga ervan uit dat er nu eindelijk een oplossing komt voor dit probleem. Het is treurig dat ik vooraf ruim €39,00 betaald heb voor een blouse die ik nooit ontvangen heb.

Reactie van de melder van de klacht klagercd339c3a

7 uur geleden - Ik wacht op een goede oplossing van het probleem dus ik kan nog geen beoordeling geven

Alle klachten die gemeld zijn door klagercd339c3a
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM