Klacht: Bestelling geannuleerd, geen terugbetaling

mynema op 09 juni 2017 over De Telegraaf Webshop in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Ik heb op 28 april een robotstofzuiger gekocht en direct via I-deal betaald. Op 1 mei heb ik aangegeven dat ik de bestelling wilde annuleren. Waarop ik op 7 mei een bericht heb ontvangen dat de bestelling was geannuleerd en dat binnen 5 tot 10 werkdagen mijn geld teruggestort zou zijn. Dit was niet het geval. Nogmaals gemaild op 22 mei. Waarop ik op 24 mei te horen heb gekregen dat er wat mis was gegaan. En dat het wederom 5 tot 10 werkdagen zou duren. Nu op 9 juni nog steeds niets op mijn rekening. En ook geen reactie meer op de mail. Echt heel erg slecht!!!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik spoedig mijn geld terug krijg (dus niet 5 tot 10 werkdagen) en een excuses ontvang via de mail.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Telegraaf Webshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door De Telegraaf Webshop in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat De Telegraaf Webshop een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

De Telegraaf Webshop

Heeft op 11 juni 2017 om 12:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Ynema,

Wat ontzettend vervelend om te vernemen dat de creditering niet helemaal goed is gegaan en dat het aankoopbedrag dus nog steeds niet op uw rekening staat!
Wij zien dat een van onze collega's ondertussen heeft gereageerd op uw mail en dat de gegevens bij onze afdeling administratie liggen.
Dat betekent dat uw creditering aankomende week wordt verwerkt en u het bedrag snel tegemoet kunt zien op uw rekening.
In ieder geval onze oprechte excuses voor het ongemak!

Met vriendelijke groet,

Team GroupDeal
[email protected]

mynema

Heeft op 15 juni 2017 om 21:31 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bedankt voor de oplossing, maar nu zou ik toch echt graag mijn geld terug ontvangen. Het staat nog steeds niet op mijn rekening en ik snap niet waarom het zolang moet duren.

Alle klachten die gemeld zijn door