Klacht: Formele klacht over vertraging reparatie Samsung wasmachine

klagerfd48d36a op 01 augustus 2026 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Coolblue is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Coolblue
Status In behandeling
Datum 1 augustus 2026

Een klant heeft een formele klacht ingediend over de vertraging in de reparatie van zijn Samsung wasmachine, die op 21 juli 2026 is gemeld. De eerste beschikbare afspraak voor reparatie was pas op 10 augustus, waardoor de klant bijna drie weken zonder wasmachine zit. De vertraging werd verergerd doordat de reparatieaanvraag niet correct was verwerkt, wat leidde tot extra contact met Samsung en Coolblue zonder concrete oplossingen.

Mijn Klacht:

Ik dien een formele klacht in over de afhandeling van de reparatie van mijn Samsung wasmachine. Op 21 juli 2026 meldde ik de storing bij Coolblue. Op 30 juli vernam ik van het reparatiebedrijf dat de eerste beschikbare afspraak pas op 10 augustus is, waardoor ik bijna drie weken zonder werkende wasmachine zit. Deze vertraging is niet alleen te wijten aan beperkte beschikbaarheid; eerder was mijn reparatieaanvraag niet correct verwerkt. Na meerdere keren contact met Samsung ontdekte ik dat mijn aanvraag niet meer in behandeling was en het serienummer niet in het systeem stond. Hierdoor moest het proces opnieuw starten. Ik heb meerdere keren contact opgenomen met Coolblue, maar krijg enkel vragen om af te wachten zonder concrete oplossingen. Mijn wasmachine, gekocht op 9 september 2022, moet naar redelijke verwachting langer meegaan. Daarom beroep ik me op de wettelijke conformiteit uit artikel 7:17 van het Burgerlijk Wetboek. Bijna drie weken zonder wasmachine is onacceptabel, vooral met een dochter van anderhalf jaar.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Coolblue om eerder iemand te laten komen voor de reparatie of een andere passende oplossing aan te bieden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Deze klacht is zojuist door Coolblue in behandeling genomen

Bericht van Coolblue

2 maanden geleden - Beste Sheyan, Wat vervelend om te lezen dat je al even met een kapotte machine zit en er geen schot in de reparatie zit. We zien dat je ondertussen een oplossing geboden hebt gekregen en je hierdoor weer met plezier de wasmanden weer kan legen. Bedankt voor je geduld in deze kwestie en wensen we je veel wasplezier toe.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)