Mijn Klacht:
Sinds 2007 heb ik bij CanalDigitaal een jaarabonnement met smartcardnummer 12857168880006. Dit abonnnement heb ik afgesloten voor een chalet in Italië. Het seizoen in Italië loopt van april t/m oktober, 7 maanden dus. Van het abonnement maak ik dus 5 maanden per jaar geen gebruik. Al 9 jaar betaal ik 5 maanden= 45 maanden “te veel” (ca. 45x€19). Dat is een groot bedrag.
Pas geleden ben ik er achter gekomen dat het ook mogelijk is om een “recreatiepakket” te hebben voor € 15,95 per maand. Dit loopt van 21 maart tot 21 september. Ik heb CanalDigitaal gevraagd, om mijn abonnement om te zetten naar dit recreatiepakket. Hieronder vindt u de gevoerde correspondentie hierover:
CANALDIGITAAL:
We hebben begrip voor uw situatie, echter kunnen we via dit kanaal geen gehoor geven aan uw wensen.
Het spijt ons u niet beter te kunnen berichten en wensen u veel geluk bij het eventueel insturen van een verdere klacht.
Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Alexander Poort
Klantenservice CanalDigitaal
MIJN REACTIE HIEROP:
Met dit antwoord vind ik dat u wel erg star vasthoudt aan het contract.
Ik denk dat ik sinds 2003 bij u een abonnement heb en sinds die tijd elk jaar 5 maand heb betaald voor iets waarvan ik geen gebruik maakte. Daar kunt u ook niets aan doen natuurlijk.
Ik heb dus al een heel flink bedrag bij u betaald voor het abonnement. Sinds kort ben ik op het idee van het recreatiepakket gekomen.
Ik verwacht van u toch wel enige soepelheid en vraag u nogmaals dringend om het huidige contract om te zetten naar dit
recreatiepakket.
Ik neem aan dat dit toch mogelijk moet zijn. Als u hier zelf niet over kunt beslissen, wil ik graag dat u mijn verzoek bij de directie aanhangig maakt.
CANALDIGITAAL:
U geeft aan dat u bent geintressseerd in een Recreatiepakket van 21 maart tot 21 september 15.95 per maand.
Het is natuurlijk mogelijk om een Recreatiepakket af te sluiten bij Canal Digitaal. Helaas is het niet mogelijk op dit moment omgezet te worden omdat u een contract eind datum heeft.
U heeft een contract tot 31 juli 2017. Nadat uw contract is afgelopen is het mogelijk om een Recreatiepakket te nemen.
We zien in ons systeem terug dat u sinds 2007 al abonnee bij ons bent.
Dat waarderen we enorm en we hopen u nog lang in ons klantenbestand terug te vinden.
Helaas is het in uw geval wel zo dat u een contract heeft dat doorloopt tot 31-07-2017, waardoor we uw abonnement niet kunnen wijzigen.
Althans, dat is via deze wijze niet mogelijk.
Wanneer u hier via een andere weg toch op wilt aandringen, kunnen we u adviseren om een klacht in te dienen.
Dit kunt u via het internet doen middels www.klacht.nl, of schriftelijk.
Uw brief kunt u insturen naar het volgende adres:
CanalDigitaal
Postbus 444
1200 JJ
Hilversum
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als CanalDigitaal niet zo star vasthoudt aan mijn huidige abonnement. Omdat ik al zoveel heb betaald en al zo lang abonnee ben, zou het CanalDigitaal sieren dat ze soepel met dit verzoek zouden omgaan. In mijn ogen moet dat toch niet zo moeilijk zijn. Ik ben heel tevreden met CanalDigitaal. Om tevreden klanten te behouden zouden ze toch meer begrip en coulance moeten tonen. Als ik eerder op de hoogte zou zijn geweest van een recreatiepakket, zou ik dat destijds hebben afgesloten.


