Mijn Klacht:
Heb ergens in december 2013 tijdens een telefoongesprek met callcenter een vernieuwing van een canaldigitaalabonnement afgesproken. Dit naar aanleiding van een opzegging van mijn kant ivm een te hoge abonnementsprijs voor mijn gebruik van de card (alleen in de caravan, maar OOK tijdens de januarimaand) Bewaar altijd alle emails, maar heb van deze vernieuwing van dit abonnement NOOIT een bevestiging gezien. Echter wel is vanaf januari 2014 de afgesproken maandelijkse prijs van mijn rekening afgeschreven. Vandaag echter zie ik tot mijn verbazing, dat er sinds december het dubbele bedrag van mijn rekening aan maandelijkse kosten wordt afgeschreven. Heb contact opgenomen met de klantenservice van CD, maar het komt er op neer dat ik gewoon pech heb, het lopende contract met mij zou maar 2 jaar zijn en daarna zou ik de normale prijs moeten gaan betalen. Ik kan dit niet nazien, want een contract heb ik NOOIT gezien en ook NOOIT getekend.
Ik heb ook absoluut geen waarschuwing ontvangen dat miv december mijn maandbedrag zo hoog zou gaan worden. Ik vind dit absoluut geen manier van doen voor een gerenommeerd bedrijf als CD
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn geweest met een brief/mail, tijdig met de mededeling dat een tweejarig contract teneinde liep en dat er een ander maandbedrag zou moeten worden betaald. Ik zou dan op tijd hebben kunnen opzeggen, omdat ieder redelijk weldenkend mens zal begrijpen dat een jaartarief van Euro 191,40 wel wat veel is voor een weekje wintersportvakantie.
Ik heb inmiddels opgezegd, maar pas per einde februari (eerste mogelijkheid), dat betekent dat ik 3 x Euro 15.95 moet betalen = Euro 47,85. Volgens de bedragen van het lopende contract zou dat Euro 23,91 hebben bedragen.
Ik zou tevreden zijn wanneer het verschil van 47,85-23,91= 23,94 zou worden gecrediteerd.


